Міські змагання з волейболу

11 січня стартував міський турнір з волейболу серед працівників закладів освіти, підпорядкованих Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, приурочений Дню Соборності України. Розіграш кубка Соборності відбувається третій рік поспіль, під патронатом міського голови.З 11 по 13 січня наш заклад радо зустрічав колег закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, для проведення змагань. Наші спортсмени-педагоги змагались за перемогу з командами – Хмельницького професійного ліцею, Технологічного багатопрофільного ліцею, гімназії №2, здобули перемогу у всіх команд з рахунками 2:0 та пройшли в 1/4 фіналу. Сьогодні відбулась захоплююча гра наших волейболістів з працівниками колегіуму ім. В. Козубняка. Незабутні враження, чудові емоції, драйв переповнювали всіх – і гравців, і вболівальників. Вітаємо наших працівників та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!І пам’ятаймо – в єдності наша сила!!!

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x