Відкриття Теплиці

В рамках всеукраїнського тижня профтехосвіти у нашому закладі відбулась велика подія – відкриття Центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії “Майстер тепличного господарства”.Для офіційного відкриття Центру наш заклад відвідали поважні гості – міський голова О. Симчишин та його заступник М. Кривак, секретар міської ради В. Діденко, заступники голови: облдержадміністрації – В. Юр’єв, обласної ради – В. Гончарук, директорка Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Д. Басюк, директорка НМЦ ПТО ПК ІПП у Хмельницькій обл. Л. Шевчук, депутати міської та обласної рад, ініціатор та партнер зі створення Центру В. Міракін, керівники ЗП(ПТ)О, соціальні партнери, роботодавці, та інші поважні гості, які підтримували ідеї щодо створення та впровадження тепличного господарства і з якими наш заклад співпрацює багато років. В ході зустрічі відбулась панельна дискусія, де обговорювались важливі питання розвитку тепличного господарства регіону. Директор закладу, В. Селізар, проінформував учасників про результати підготовки кваліфікованих робітників, презентував новозбудовану теплицю, навчальні майстерні та лабораторії, облаштовані за сучасними технологіями.Урочистим моментом стало перерізання стрічки з нагоди відкриття теплиці, яку здійснили поважні гості на чолі з директором закладу та проведення майстер класу здобувачами освіти по підбору та висадці овочевих культур. Усім присутнім було презентовано експериментальну лабораторію по вирощуванню полуниці закритого ґрунту, лабораторію альтернативних джерел та навчальну лабораторію по вирощуванню мікрозелені. Всі присутні мали можливість скуштувати мікрозелень під власним брендом “Мікрозелень” Майбутнє Поділля”. Віримо та сподіваємось що у всіх присутніх залишились приємні враження. Дякуємо усім за участь, співпрацю, допомогу та підтримку.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x