Екологічне виховання

.

.

.

ЗУСТРІНЕМО ПЕРЕМОГУ У ЧИСТОМУ, РІДНОМУ МІСТІ
Са
ме під цим гаслом розпочались заходи у нашому закладі освіти в рамках волонтерського проєкту #Еко_клін на захист природи, який організовано до Всесвітнього дня прибирання.

Як зазначає мер нашого міста О. Симчишин “…річка Південний Буг є родзинкою нашого міста. Про її забруднення знають усі”. Тому, на засіданні учнівського самоврядування було одноголосно вирішено поставити акцент у проведені акції саме на долученні до благоустрою та прибирання нашого рідного міста. Наші здобувачі освіти разом з педагогами охоче долучились до Всеукраїнської толоки на березі річки Південний Буг та у парку ім. Чекмана.

“Чисте довкілля – чиста совість”

Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все треба дбати про чистоту тієї території, де ми проживаємо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я, а отже – наша мета! Ми всі добре знаємо як поводитись так, щоб не нашкодити природі. І якщо ми не будемо байдужими до проблем довкілля і будемо дотримуватись пропозицій щодо покращення екології, можна сподіватися, що будуть чистими кожна вулиця, місто, село, загалом країна. Тоді люди будуть у злагоді з природою.


Тільки спільними зусиллями всього людства ми зможемо досягти позитивних результатів і здоров’я наступних поколінь!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x