Засідання МК класних керівників

У новому навчальному році головними пріоритетами для нашого закладу є створення сприятливих умов для навчання для наших здобувачів освіти, сприяння розвитку їх творчих здібностей, збереження психічного та фізичного здоров’я, забезпечення безпеки.Тому, зважаючи на складні воєнні умови, планування роботи класних керівників наповнюється новими формами і методами.

Сьогодні на засіданні методичної комісії класних керівників було обговорено багато питань, щодо планування та організації виховної роботи. Визначено пріоритетні напрями та заплановано заходи, які сприятимуть згуртуванню учнівських колективів, формуванню у молодого покоління високої патріотичної свідомості, подоланню негативних явищ та емоційної підтримки здобувачів освіти в умовах війни.Сподіваємось, навчальний рік буде, як завжди, насиченим різноманітними цікавими подіями, заходами, новими творчими ідеями та їх втіленням та Перемогою для нашої країни.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x