Тиждень методичної комісії

Тиждень професій «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та «Рихтувальник кузовів автомобіля». Найважливішим критерієм усвідомлення і професійного становлення учнів, як особистостей в умовах навчання, є здатність знаходити себе у змісті професійної праці, можливість самостійно проектувати, творити своє професійне життя, відповідально приймати рішення про вибір професії, спеціальності і місця роботи. Усвідомлений вибір професії — найважливіша складова життєвого успіху учнів, є ще одним кроком для самовираження, самореалізації, для того, щоб кожен з них почувався впевнено у цьому світі і щасливим у своєму житті. Саме тому у Державному навчальному закладі «Вище професійне училище № 11 м.Хмельницького» з 14.12.21 по 23.12.21 проведений Тиждень професій «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» та «Рихтувальник кузовів автомобіля». У процесі організації та проведення конкурсів професійної майстерності, вікторин, майстер – класів, брейн – рингів, тренінгів, радіогазет та відеолекторіїв про технічні новини та передові виробничі технології завжди активізується творча діяльність викладачів та учнів. Заходи, які проводяться під час Тижнів професій, сприяють підвищенню інтересу до професій, розвивають самостійність, комунікативні вміння, виховують позитивне ставлення до праці та усвідомлення важливості обраної професії в майбутньому, створюють умови здобувача освіти знаходити себе у змісті професійної праці, дає можливість самостійно проектувати, творити своє професійне життя, відповідально приймати рішення про вибір професії, спеціальності і місця роботи в подальшому. Заходи, проведені в рамках Тижня професій «Електрозварник на АНАМ» та «Рихтувальник кузовів», забезпечують психічну, моральну й практичну підготовку здобувачів освіти училища до вибраної професії, прагнення оволодівати трудовою культурою й основами організації праці, а також виховувають любов та шану до обраної професії і рідної неньки України.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x