Класні посиденьки

На сьогодні розвиток творчої індивідуальності, фахової майстерності класного керівника у сфері виховання здійснюється комплексно та із застосуванням різноманітних інноваційних форм роботи. Кожен класний керівник має володіти сучасними формами роботи зі своїми учнями, їх батьками, бути креативним, творчим, ініціативним. 13.01.2022 у нашому закладі відбулось засідання методичної комісії класних керівників “Класні посиденьки”, на яких обговорювались найактуальніші питання щодо виховання учнівської молоді. Практичний психолог, Н. Пенделюк, ознайомила присутніх із специфікою роботи педагогів з вихованцями, з урахуванням іх індивідуальних особливостей та застосуванням сучасних форм роботи, класні керівники Н. Попіль, М. Медведюк, О. Петрушенко провели інтерактивні вправи для педагогів із застосуванням комп’ютерних технологій. За участі директора закладу В. Селізара, заступника з ВР Л. Ольхової, відбувся круглий стіл щодо обміну досвідом та обговорення найактуальніших питань щодо виховної діяльності. Обговорено та затверджено основні орієнтири щодо виховної роботи на ІІ семестр 2021-2022 н. р.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x