Професійно-практична підготовка

.

.

.

Наказ про організацію освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році.

———————————————————————

Робочі навчальні плани Державного навчального закладу “Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для підготовки кваліфікованих робітників з технологічно суміжних професій: 7231 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 7213 “Рихтувальник кузовів”.

———————————————————————

Робочі навчальні плани Державного навчального закладу “Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для підготовки кваліфікованих робітників з технологічно суміжних професій: 7213 “Рихтувальник кузовів” 7212 “Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”. Робочі навчальні плани для професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікацій з професій 7213 “Рихтувальник кузовів” 7212 “Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах”.

———————————————————————

Робочі навчальні плани Державного навчального закладу .”Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для підготовки кваліфікованих робітників з технологічно суміжних професій: 7231″Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” 7241 “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування”

——————————————————————–

Робочі навчальні плани Державного навчального закладу “Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для професійно-технічного навчання, підвищення кваліфікації кваліфікованих робітників з професій: 7241 “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування”

——————————————————————-

Робочі навчальні плани Державного навчального закладу “Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для підготовки кваліфікованих робітників з технологічно суміжних професій: 8211 “Токар” 7231 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. Робочі навчальні плани для професійно- технічного навчання та підвищення кваліфікації з професій 8211 “Токар” 7231 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

——————————————————————

Робочі навчальні плани Державного навчального закладу “Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для підготовки кваліфікованих робітників з технологічно суміжних професій: 6111 “Овочівник” 6113 “Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного грунту” 5220″Продавець продовольчих товарів”. Робочі навчальні плани для професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації з професій 6111 “Овочівник” 6113 “Оператор технологічного устаткування в спорудах захищеного грунту” 5220″Продавець продовольчих товарів”.

—————————————————————–

Розклад уроків виробничого навчання ДНЗ “ВПУ №11 м.Хмельницького” на І семестр 2022-2023н.р розклад уроків виробничого навчання ДНЗ “ВПУ №11 м.Хмельницького” на І семестр 2022-2023н.р.

—————————————————————–

Графіки та терміни проходження виробничої практики на підприємствах міста та області для здобувачів освіти І курсу

—————————————————————–

Графіки та терміни проходження виробничої практики на підприємствах міста та області для здобувачів освіти ІІ курсу

—————————————————————–

Графіки та терміни проходження виробничої практики на підприємствах міста та області для здобувачів освіти ІІІ курсу

—————————————————————–

Графіки та терміни проходження виробничої практики на підприємствах міста та області для здобувачів освіти груп ТУ.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x