Профорієнтаційний марафон 2024

Зустріч з випускниками Комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 7 Хмельницької міської ради”

Повітряна тривога не стала на заваді профорієнтаційній зустрічі з випускниками 9-Б та 9-Г класів комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №7 Хмельницької міської ради”, яка відбулась 13 травня. 👍Діалог з директором, Василем Селізаром, відбувся в укритті в невимушеній, доброзичливій та дружній атмосфері. Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч залишила позитивний слід у серцях наших гостей❤


Зустріч з випускниками Комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 7 Хмельницької міської ради”


8 травня 2024 р. у нас відбулась профорієнтаційна екскурсія для випускників 9-х класів КЗЗСО “Ліцей №7”. Дякуємо адміністрації ліцею № 7, особисто директорці Ользі Лазовській, класним керівникам та допитливим, вихованим, активним випускникам 9-А та 9-В класів за плідну профорієнтаційну зустріч.

Зустріч з випускниками комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №13 Хмельницької міської ради”

7 та 8 травня двері нашого закладу освіти були гостинно відчинені для учнів випускних класів КЗЗСО “Ліцей №13”. На присутніх чекала насичена програма: знайомство з професіями; умовами та перевагами навчання саме у нашому закладі освіти; екскурсія навчальними майстернями та лабораторіями; участь у майстер-класах. Ну, і традиційно, на завершення екскурсії – презентація тепличного комплексу та дегустація найсмачніших та найсвіжіших огірочків. Дякуємо директору школи Андрійчуку Андрію Васильовичу, який сьогодні також знайшов час та можливість побувати у нас в гостях і познайомитись з нашим закладом!

Зустріч з випускниками 9-х класів “Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №22 ім. Олега Ольжича”

Профорієнтаційний марафон у нашому закладі освіти триває‼️👍 1 травня, у доброзичливій та невимушеній атмосфері, спілкувались з випускниками 9-х класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. #22 ім. Олега Ольжича. Наші профконсультанти розповіли про учнівське життя наших здобувачів освіти, майстри виробничого навчання презентували професії, за якими наш заклад готує кваліфікованих робітників, представники адміністрації закладу ознайомили наших гостей з умовами вступу 2024. ☺️👉Сподіваємося, сьогоднішнє спілкування допоможе дослідити перспективні можливості для наших сьогоднішніх гостей, полегшить вибір їхньої майбутньої професії. ‼️Тож нехай ця зустріч стане першим кроком до стабільного професійного розвитку, який забезпечить молодому поколінню достаток і задоволення від роботи!🩵💛Адміністрація та колектив нашого закладу висловлює подяку директору школи – Федоровій Ларисі Іванівні та класним керівникам за організацію профорієнтаційного заходу.

Зустріч з випускниками комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 14 ім. Івана Огієнка Хмельницької міської ради

Ви запитаєте, як ми розпочали цей робочий тиждень?! 👍🫶Розпочали круто – зі спілкування з потенційними абітурієнтами – випускниками КЗЗСО “Ліцей #14 ім. І. Огієнка”. 👉Зорієнтуватися нашим гостям у великому світі професій допомагали наші кращі здобувачі освіти та педагоги. ➡️ Учасники зустрічі ознайомилися з різноманіттям професій, за якими наш заклад здійснює підготовку кваліфікованих, конкурентоспроможними на ринку праці робітників. 🩵💛Висловлюємо щиру подяку за сприяння та організацію профорієнтаційного заходу директору школи – Івану Душкевичу, класним керівникам випускних класів.❤️ Особлива подяка ХКП “Електротранс” та його чудовому керівнику Sergey Bobukh за допомогу та підтримку.

Зустріч з випускниками “Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

ОБЕРІТЬ СВІЙ ШЛЯХ ПРАВИЛЬНО☝️❗ Під таким гаслом, 25 квітня, відбулась зустріч з випускниками СЗОШ #12 м. Хмельницького. Наші гості сьогодні отримали поради, як:👉обрати свою професійну стежину;👉 отримати затребувану професію; 👉 бути в майбутньому корисним на ринку праці; 👉 стати справжнім професіоналом своєї справи. 🔗❗Наш заклад освіти гостинно запрошує на навчання❗

Зустріч з випускниками комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №6 ім. Н. Макаренка Хмельницької міської ради

18 квітня мали чудову нагоду зустрітись з чудовими випускниками КЗЗСО “Ліцей №6 ім. Н. Макаренка” та закладів освіти Хмельницького району. Щиро віримо, що ці допитливі, енергійні, кмітливі здобувачі освіти стануть нашими абітурієнтами, а в майбутньому успішними фахівцями.☝️ВСТУПАЙТЕ ДО НАШОГО ЗАКЛАДУ – ОТРИМАЙТЕ ЧУДОВУ ПРОФЕСІЮ ТА ЗРОБІТЬ СВІЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК НАШОЇ УКРАЇНИ!

вдеопрезентація заходу: https://youtu.be/zr2eRM80LYA?si=Ju84ENz3L5QCVN31

Зустріч з випускниками 9-х класів “Навчально-виховного об’єднання №5 м. Хмельницького”

17 квітня наш профорієнтаційний марафон продовжився зустріччю з випускниками 9-х класів НВО №5 ім. С. Єфремова. 👉Зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Учні із задоволенням спробували себе у різноманітних майстер-класах, ознайомилися з навчально-матеріальною базою.☝️Наші педагоги Наталія Капустинська та Антон Лучинський курсували закладами освіти Ярмолинецького району.А Лариса та Вікторія Чорнобриві провели профорієнтаційну зустріч з випускниками СЗОШ #12 м. Хмельницького ☺️Щиро віримо, що наша зустріч не пройшла даремно.‼️Ласкаво просимо у нашу дружню училищну родину!До нових зустрічей❤️!

Курс Летичівською громадою

16 квітня наші педагоги Оксана Заєць та Олег Маловічко та зустрічались з випускниками 9-х та 11-х класів Летичівської громади. 🔗Основними завданнями зустрічі було ознайомлення школярів з особливостями навчання, професіями, діяльністю закладу.♦️День був насиченим і, сподіваємось, результативним, адже наші профконсультанти побували у 13 класах☝️🔷Сподіваємось, що сьогоднішній курс допоможе учням у професійному самовизначенні.

Зустріч з випускниками комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей № 18 Хмельницької міської ради

15 квітня день видався насиченим і, сподіваємось, результативним! Розпочався він профорієнтаційною екскурсією для випускників КЗЗСО “Ліцею №18”, під час якої було обговорено всі важливі кроки щодо професійного самовизначення.Здійснено профорієнтаційний маршрут закладами Городоцької громади.А завершився день зустріччю з вихованцями БФ “Карітас – Хмельницький УГКЦ”.👍👉Дякуємо всім, хто долучився до організації нашої зустрічі та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Зустріч з випускниками 9-х класів “Хмельницької середньої загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ст. №14

ЯКЩО ВИ ВДАЛО ОБЕРЕТЕ ПРОФЕСІЮ І ВКЛАДЕТЕ В НЕЇ СВОЮ ДУШУ, ЩАСТЯ САМЕ ВАС ВІДШУКАЄ❗️☝️👉В цьому сьогодні переконувалися випускники 9-х класів ХСЗОШ №14. 🟣Профорієнтаційна зустріч сьогодні була наповнена новизною та новими враженнями, цікавими майстерками! Дякуємо адміністрації школи за співпрацю, а учням за їхній інтерес та активну участь! Нехай цей день стане початком захопливої подорожі в світ професій та самовизначення.

Курс Красилівською громадою

Окрім профорієнтаційних екскурсій у стінах закладу наші профорієнтаційні бригади курсують закладами освіти області. 11 квітня курс був спрямований на заклади середньої освіти Красилівської громади.

Зустріч з випускниками 9-х класів “Спеціалізованої загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ст. №29 м. Хмельницького”

11 квітня відповіді на запитання щодо свого професійного вибору у нас отримували випускники 9-х класів СЗОШ №29.❓Який шлях обрати та як не помилитися у своєму виборі? ❓Як досягти успіху у професійній дільності та стати успішним підприємцем? ‼️Вичерпні відповіді на ці запитання допомагали отримати наші педагоги.🔵Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч допоможе нашим гостям зробити правильний професійний крок.🫶Отож, ласкаво просимо!

Зустріч з випускниками 9-х класів комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей№2 Хмельницької міської ради

ЩАСЛИВИЙ ЗМОЖЕ ПЕРЕТВОРИТИ ПРОФЕСІЮ В ХОБІ, А ХОБІ – В ПРОФЕСІЮ❗️🟣 10 квітня профорієнтаційний марафон у нашому училищі набирає все більше обертів! Сьогодні вчергове наш заклад освіти гостинно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів – випускників 9-х класів КЗЗСО “Ліцей №2”. Ми приємно вражені та надхненні такою кількістю юних талановитих та енергійних учнів, які із цікавістю брали участь у майстер-класах, отримали відповіді на свої запитання та ділилися своїми враженнями. 😘Дякуємо всім, хто допоміг організувати цю зустріч. Тож запрошуємо до нашої училищної родини усіх сьогоднішніх гостей!

Курс Старокостянтинівською громадою

9 квітня педагоги нашого закладу освіти здійснили профорієнтаційний маршрут закладами освіти Старокостянтинівської територіальної громади. Під час зустрічей з випускниками спілкувались про:✔️умови вступу;✔️переваги навчання;✔️перспективи та кар’єрне зростання у майбутньому по закінченю нашого закладу.❗️Віримо, що сьогоднішній профорієнтаційний маршрут допоможе випускникам обрати свій професійний шлях та досягти успіху у майбутньому. Отож, ласкаво просимо☺!

Зустріч з випускниками 9-х класів комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №15 ім. О. Співачука Хмельницької міської ради”

ЯКЩО ПРОФЕСІЯ СТАЄ СПОСОБОМ ЖИТТЯ, ТО РЕМЕСЛО ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА МИСТЕЦТВО❗️🔻 9 квітня наш профорієнтаційний марафон продовжився зустріччю з випускниками 9-х класів ліцею №15 ім. О. Співачука. Учні здійснили профорієнтаційну подорож нашим закладом, дізналися про умови вступу та переваги здобуття професійної освіти саме у нашому закладі. А також поринули у світ професій через участь у пізнавальних майстер-класах. Щиро дякуємо адміністрації школи за співпрацю та надану можливість проведення профорієнтаційної роботи. 💙Висловлюємо подяку ХКП “Електротранс” та особисто його директору Sergey Bobukh за виділення транспорту для перевезення школярів.☝️Тож запрошуємо випускників шкіл стати частинкою нашої училищної родини. 👉Обираємо професію своєї мрії, живучи в Україні🇺🇦!

Зустріч з випускниками “Хмельницької середньої ЗОШ №24”

Яскраво і насичено 5 квітня пройшла профорієнтаційна зустріч з випускниками Хмельницької СЗОШ #24, головним завданням якої було☝️:✅ ознайомлення учнів з професіями та правилами їх вибору; ✅формування у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення;✅забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.👉Відбулася змістовна бесіда з випускниками, у ході якої директор Василь Селізар надав вичерпну інформацію щодо умов вступу та особливостей навчання, розповів про можливості розкриття здібностей майбутніх вступників під час навчання.🔵 Викладачі провели ознайомчі екскурсії кабінетами, майстернями та лабораторіями. Майстри виробничого навчання провели цікаві майстер- класи.❗Щиро сподіваємось, що наша робота не буде даремною і допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.📩Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Тернопільська 15/2.

Зустріч з випускниками 9-х класів “Спеціалізованої ЗОШ №27 ім. Дмитра Іваха

Профорієнтаційний марафон в нашому закладі освіти продовжується. І сьогодні ми гостинно відкривали двері закладу для наших сусідів – випускників 9-х класів СЗОШ №27 ім. Дмитра Іваха. 🟠Для забезпечення повного занурення в професійну діяльність здобувачам освіти було запропоновано взяти участь у майстер-класах з вирощування мікрозелені, зварювальних робіт, діагностики автомобілів. Приємно відзначити, що для своїх однокласників майстер-клас з висівання мікрогрін демонструвала учасниця гуртка “Юні овочівники”, Заграй Анастасія, учениця 9-А класу СЗОШ №27. Ну і звісно ж дегустація наших смачних огірочків не залишила нікого байдужим з присутніх.🟢Дякуємо за організацію екскурсії адміністрації школи, приємну атмосферу спілкування класним керівникам та неймовірно позитивним учням!‼️Запрошуємо випускників школи 9 та 11 класів, обрати ДНЗ “Вище професійне училище №11 м. Хмельницького” для подальшого навчання і професійного зростання!

Зустріч з випускниками 9-х та 11-х класів “Спеціалізованої І-ІІІ ст. №7 м. Хмельницького

Як обрати свою професію серед тисячі – 2 квітня намагались розібратись з випускниками 9-х та 11-х класів СЗОШ №7 м. Хмельницького. Майбутні абітурієнти, які завітали до нашого закладу освіти, мали можливість зануритися у справжнє учнівське життя: педагоги та здобувачі освіти провели екскурсію закладом, виробничими майстернями та лабораторіям з сучасним обладнанням, де детальніше розповіли про переваги навчання та вибір майбутньої професії. 🔷🔶Ми чекаємо на вас, дорогі абітурієнти. Долучайтеся до нашої училищної родини!

Зустріч з випускниками “Хмельницької середньої ЗОШ №18 І-ІІІ ст. ім. В. Чорновола

Профорієнтація випускників ЗЗСО сьогодні – це їх успішний квиток у завтра. І сьогодні наші педагоги та здобувачі освіти радо зустрічали у стінах нашого закладу освіти випускників 9-х класів Хмельницької СЗШ#18 ім. В. Чорновола. Майбутні абітурієнти мали змогу дізнатися про умови вступу та напрямки, за якими здійснюється підготовка у нашому закладі. Також було проведено екскурсії закладом та різноманітні майстер-класи, які допомогли сформувати уявлення про професії та “приміряти” на себе професійні ролі.➡️Сподіваємося, що сьогоднішня наша профорієнтаційна зустріч допомогла вмотивувати кожну молоду людину і в найближчому майбутньому кожен з них зробить правильний вибір власного майбутнього та майбутнього України🇺🇦!

Зустріч з випускниками комунального закладу загальної середньої освіти “Ліцей №3 ім. Артема Мазура Хмельницької міської ради”

В нашому закладі освіти стартував ІІ етап профорієнтаційного марафону, який передбачає профорієнтаційні екскурсії закладом: ознайомлення з матеріально-технічною базою, кабінетами, майстернями, лабораторіями, проведення майстер-класів з професій. І сьогодні наш заклад гостинно відкрив двері перед випускниками 9-х класів НВК №6 та КЗЗСО №3 ім. А. Мазура. Для наших гостей було проведено не тільки екскурсійну подорож закладом та майстернями, але й організовано цікаві майстер-класи, дегустацію власної овочевої продукції, представлено вироби у Бізнес Центрі, які наші здобувачі освіти виготовляють власноруч.Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч залишить незабутній, позитивний слід для наших гостей та допоможе у професійному самовизначенні: усвідомленні власної ролі у виборі професії, вибору професії до душі, що сприятиме майбутній успішній професійної діяльності та самопізнанню.А ми гостинно запрошуємо до нас на навчання!

Зустріч з випускниками “Спеціалізованої ЗОШ №19 І-ІІІ ст. ім. академіка Михайла Павловського”

Одним із найважливіших кроків у житті – є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з умов відчуття життєвої повноцінності, прагнення «знайти себе», стати «самим собою». Саме з цією метою сьогодні для школярів СЗОШ №19 була проведена екскурсія навчальним закладом. Цікаві майстер-класи допомогли майбутнім абітурієнтам зрозуміти особливості, які необхідно враховувати при виборі професії. Школярі оглянули навчально-виробничі майстерні, ознайомилися з умовами навчання, а майстри виробничого навчання провели воркшоп, на якому учні власноруч змогли відчути себе в ролі кваліфікованого робітника.

Профінформаційна робота у “Спеціалізованій ЗОШ №19 І-ІІІ ст. ім. академіка Михайла Павловського”

НАВЧАЙСЯ, ПРАЦЮЙ ТА ПРОЖИВАЙ НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ❗Саме під таким гаслом, сьогодні, директор нашого закладу Василь Селізар та координатор Центру кар’єри Наталія Попіль допомагали у виборі власної професійної траєкторії випускникам 9-х класів СЗОШ #19 м. Хмельницького. Розглянули основні аспекти успішного кар’єрного шляху, ознайомились з професіями, яких навчають у нашому закладі освіти та умовами вступу. До профорієнтації долучились також наші здобувачі освіти групи #14, які поділились враженнями від навчання у ДНЗ “ВПУ #11 м. Хмельницького” та презентували професії, яких у нас навчають Тож, гостинно запрошуємо…

покликання на подію: .https://www.facebook.com/share/p/fGY5BVgJ5H9fMMCb/