Співпраця батьків і педагогів

З метою налагодження взаємодії батьків та педагогів, протягом тижня, класними керівниками та майстрами виробничого навчання нашого закладу, проведено батьківські збори у всіх групах. Під час зборів з умовами освітнього процесу батьків першокурсників ознайомлювали директор закладу В. Селізар, заступники директора І. Вознюк, Л. Ольхова, старший майстер Г. Дмитрук.

Для батьків було організовано ознайомчу екскурсію закладом, знайомство з педагогічним колективом. Всі батьки відвідали укриття закладу, де створенні всі умови для перебування дітей та колективу під час повітряних тривог.З батьками були обговорені наступні важливі питання:

✅створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану;

✅організація навчального процесу;

✅харчування учнів;

✅організація гурткової роботи;

✅виплата стипендії

✅налагодження співпраці батьків та педагогів

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x