Тепличне господарство

Видатний педагог, Василь Сухомлинський писав: “Праця – одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану людини, її радості, діяння, творення…” В нашому регіоні напрямок тепличного господарства потребував розвитку, забезпечення населення вітчизняною продукцією, а відповідно, підготовки кваліфікованих кадрів даної галузі. Саме це і спонукало наш заклад готувати кваліфікованих робітників з професії “Майстер тепличного господарства”. До речі, ми єдині, серед ЗП(ПТ)О в Україні, де готують таких фахівців.Ще рік назад, коли був побудований тепличний комплекс на базі нашого закладу, ніхто і уявити не міг, що такий позитивний результат праці ми можемо побачити сьогодні.

Наполеглива праця майстрів виробничого навчання, викладачів, під керівництвом досвідченого керівника, В. Селізара, дає можливість набути нашим здобувачам освіти з даної професії, знань та вмінь з вирощування овочевих культур в закритих грунтах за новітніми технологіями. На сьогодні ми не зупиняємось на досягнутому, експериментуємо, тестуємо та плануємо нові напрямки овочівництва та квітникарства. Радіємо тому, що наша праця увінчалась успіхом, реалізацією творчих задумів та схвальними відгуками.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x