Центр розвитку кар’єри

.
.
.
.


Положення про Центр розвитку кар'єри
http://surl.li/heyph

Центр розвитку кар’єри в дії.

Працівниками Хмельницького ОЦЗ Світланою ГАВРИЛЮК, Тетяною ОХРЕМЧУК зі здобувачами освіти було проведено тренінгове заняття на тему: «Навички самозайнятості для молоді». На якому учні визначали якості та створювали портрет майбутнього підприємця, розвивали задатки підприємницького потенціалу рекламуючи різні види товару. Фахівці націлили здобувачів освіти на державні програми для відкриття власного бізнесу, особливо звернули увагу на Гранд на власну справу – Дія.

Сприяння працевлаштуванню випускників.

Підготовка до працевлаштування – важливий завершальний етап у навчанні. 5 квітня, здобувачі освіти отримали професійну консультацію від психолога Центра зайнятості Ганни Карвасарни, щодо реалізації своїх здобутих професійних навичок у власній трудовій кар’єрі – так як це  один із важливих кроків підготовки до дорослого життя.

Сприяємо розвитку професійного зростання наших здобувачів освіти.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x