День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій залишається пам’ятною датою для багатьох нащадків тих, хто помер від великого Голоду у 1932-33 роках.26 листопада 2021 у нашому закладі викладачем історії Л. Мантач та бібліотекарем О. Яровець проведено виховні заходи року до Дня пам’яті жертв Голодомору “Час плине, а пам’ять залишається”. Педагоги ознайомили присутніх з трагічними сторінками тих страшних подій української історії та фактами Голодомору.
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/260819241_923968884901313_1818242746832508390_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/261449044_923968834901318_2844382160647605730_n.jpg)