День учнівського самоврядування

Сьогодні у нашому закладі відбулись великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме, активні лідери учнівського самоврядування. До цього дня вони готувались, хвилювались і дуже відповідально віднеслись до покладених на них у цей день обов’язків. Ранок почався із круглого столу, де директор закладу В. Селізар привітав усіх учасників, наголосив на важливій ролі кожного з них, поділився власним досвідом управлінської діяльності. Виконуючий обов’язки директора та його заступники по підрозділам виконували управлінські функції, координували освітній процес, ділились враженнями та переймали досвід. Виконуючий обов’язки старшого майстра, методиста, психолога, секретаря керівника координували навчально-виробничий процес, проводили консультативну роботу зі здобувачами освіти, працювали з документацією. Велика роль була покладена і на виконуючих функції викладачів та майстрів виробничого навчання – вони як справжні викладачі та майстри відповідально проводили уроки, заздалегідь готуючись до них. У цей день санепідеміологічний стан в закладі підтримувався на найвищому рівні, завдяки активним та відповідальним черговим.День видався цікавим, насиченим, продуктивним, наповненим новими враженнями, позитивними емоціями, спілкуванням.Кожен, хто сьогодні був причетним до даного дійства, зробив висновок, що робота педагога є непростою, вимагає багато зусиль та терпіння. Але, в свою чергу, роль кожного лідера є дуже важливою, потрібною та корисною. Сподіваємось, що цей день запам’ятається нашим сьогоднішнім лідерам-педагогам та стане першим кроком до успішної діяльності та розвитку успішної кар’єри у майбутньому.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x