Вибори президента учнівської республіки

Щороку, у нашому закладі, відбуваються вибори Президента учнівського самоврядування. Цьогоріч, на посаду Президента, балотувались три кандидати: Петров Вадим – староста 12 групи, Петухов Владислав – староста 14 групи, Ляшук Олександр – староста групи ТУ 2. Наші кандидати активно готувались до виборів: створювали власні передвиборчі програми, вели агітаційну передвиборну роботу. Сьогодні, на засіданні учнівського самоврядування, вони оприлюднили свої програми, які завершилася дебатами та голосуванням за участі директора В. Селізара, педагогів-наставників та лідерів учнівського самоврядування.

За результати голосування, обрано достойного лідера – Ляшука Олександра. Новообраний президент та директор закладу заключили угоду про співпрацю, яка сприятиме широкому діапазону умов для здобуття якісної професійної освіти, забезпечення активної участі у розвитку закладу, популяризації професійно- технічної освіти, робітничих професій, підготовці перспективних проектів розвитку училища.Вітаємо новообраного Президента та його заступників. Сподіваємось на активну та творчу співпрацю.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x