Благодійна акція ” До Дня Святого Миколая”

Напередодні Дня Святого Миколая та прийдешніх новорічних свят завжди хочеться дива. І хочеться це диво подарувати тим, хто найбільше його потребує. Сьогодні є дуже багато діточок, серця яких позбавлені батьківської любові та родинного тепла. А ще більше вражають дітки, яких така сумна доля спіткала з самого народження .Напередодні Дня Святого Миколая та прийдешніх новорічних свят, у нашому закладі, лідерами учнівського самоврядування, разом з педагогами, було організовано благодійну акцію “Подаруй тепло дітям”, мета якої – збір коштів для придбання необхідних засобів гігієни та одягу для діток, які перебувають у Хмельницькому обласному спеціалізованому будинку дитини. Сьогодні ці подарунки було передано працівникам, які доглядають за дітками.Дякуємо усім небайдужим та віримо, що для маленьких вихованців будинку дитини Святий Миколай подарує найбільше диво – люблячу родину та щасливе майбутнє.

За сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Geseiischaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у ДНЗ «ВПУ 11 м. Хмельницького» організовується набір на КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ З ПОДАЛЬШИМ СТАЖУВАННЯМ на ХКП «Електротранс» за професією: «ЕЛЕКТРОЗВАРНИК НА АВТОМАТИЧНИХ ТА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ» […]

“Алея Героїв” з’явилася на території ДНЗ “ВПУ №11 міста Хмельницького”. Там висадили 16 хвойних дерев. Вони стали символом пам’яті про випускників училища, які загинули під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Центр розвитку кар’єри запрацював у Хмельницькому ДНЗ “ВПУ №11”. Там здобувачам освіти навчального закладу допомагатимуть відкрити власну справу. Їх навчатимуть складати бізнес-план, організовувати процес виробництва, рекламувати та продавати готову продукцію. Для цього викладачі закладу освіти співпрацюватимуть із представниками центру зайнятості, міської та обласної рад.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x