Напередодні Дня Святого Миколая та прийдешніх новорічних свят завжди хочеться дива. І хочеться це диво подарувати тим, хто найбільше його потребує. Сьогодні є дуже багато діточок, серця яких позбавлені батьківської любові та родинного тепла. А ще більше вражають дітки, яких така сумна доля спіткала з самого народження .Напередодні Дня Святого Миколая та прийдешніх новорічних свят, у нашому закладі, лідерами учнівського самоврядування, разом з педагогами, було організовано благодійну акцію “Подаруй тепло дітям”, мета якої – збір коштів для придбання необхідних засобів гігієни та одягу для діток, які перебувають у Хмельницькому обласному спеціалізованому будинку дитини. Сьогодні ці подарунки було передано працівникам, які доглядають за дітками.Дякуємо усім небайдужим та віримо, що для маленьких вихованців будинку дитини Святий Миколай подарує найбільше диво – люблячу родину та щасливе майбутнє.
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/267863928_935218403776361_6862818041475498538_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/267404628_935218327109702_1862932386787458576_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/268002807_935218367109698_5593538395348624768_n.jpg)