10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.Засновники Міжнародного дня прав людини висловлювалися за розширення прав людини, активну пропаганду ідей рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги.Цього дня, у групах, бібліотекарем О. Яровець було проведено інформаційні заходи на тему: “10 грудня- Міжнародний день прав людини”, метою яких є ознайомлення здобувачів освіти з Декларацією прав людини, видатними борцями за права людини в Україні та світі; виховувати повагу до прав та свобод людини
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/265919600_931464360818432_9217406056076715805_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/264495707_931464317485103_2122996313092758753_n.jpg)