Педагоги нашого закладу освіти долучилися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, який тривав з 1 по 30 листопада 2021 року. Мета даної кампанії – забезпечення ознайомлення населення з платформами Дія.В рамках кампанії у закладі було організовано перегляд освітніх серіалів:Основи кібергігієни
Кіберняні
Обережно! Кібершахраї
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»
Як громаді стати цифровою.Педагоги склали Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність), за що й отримали відповідні сертифікати.
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/263434259_926923387939196_7413739486728532224_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/262052169_926923427939192_2461570343389821385_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/262443396_926923474605854_8340212753986552918_n.jpg)