Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, прогресивне людство засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних.З цієї нагоди у нашому закладі практичним психологом Н. Пенделюк та бібліотекарем О. Яровець проведено просвітницький захід на тему: “Людське життя сповнене надій”. Під час заходу педагоги ознайомили присутніх з правами громадян, у тому числі людей з обмеженими фізичними можливостями, з відомими особистостями, які, не дивлячись на різні порушення у стані здоров’я досягли високих результатів у своїй діяльності..
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/263483060_927333027898232_7441221133608973744_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/263427604_927333157898219_8742897002043211227_n.jpg)
![](https://vpu11.km.ua/wp-content/uploads/2021/12/262354518_927333117898223_4137190116929643745_n.jpg)